Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Impuls 70 ANImpuls 70 ANImpuls 70 AN

Sposób użycia

Skoncentrowany preparat myjąco-dezynfekcyjny przeznaczony do stosowania w zakładach przemysłowych, hotelach, restauracjach, szkołach, gabinetach kosmetycznych oraz w zakładach opieki zdrowotnej. Skutecznie niszczy bakterie, drożdże i pleśnie. Zapewnia dezynfekcję przy jednoczesnym bardzo dobrym efekcie myjącym.

Opakowanie

1 kg

 

Zapach do pomieszczeń KalaZapach do pomieszczeń KalaZapach do pomieszczeń Kala

Sposób użycia

Profesjonalny olejek zapachowy na bazie prawdziwych perfum o długotrwałym intensywnym działaniu. Przeznaczony do wszystkich pomieszczeń: toalet, łazienek, pokoi, restauracji, biur, korytarzy, poczekalni, autokarów, samochodów, klubów, dyskotek itp. Skutecznie neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy, np.: z wc, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach, resztkach organicznych, substancjach chemicznych, ropopochodnych itd. Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawia przyjemny zapach perfum kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (przez minimum 1-2 dni). Nietoksyczny. Nie uczula.

Opakowanie

100 ml , 1 l

 

Op-1Op-1Op-1

Sposób użycia

Wysoko skoncentrowany odświeżacz powietrza. Pozostawia długotrwały, przyjemny zapach skuteczne przykrywający te niepożądane (dym papierosowy, itp.). Dostępny jest w różnorodnych nutach zapachowych.

Opakowanie

1 l

 

KormoranKormoranMydło Kormoran

Sposób użycia

Perłowe mydło w płynie z lanoliną przeznaczone do mycia rąk i całego ciała. Może być stosowane jako płyn do kąpieli. Mydło jest wyjątkowo przyjemne w użyciu. Nie wysusza skóry. Nie drażni i nie uczula.

Opakowanie

5 l

 

Mydło PalMydło PalMydło Pal

Sposób użycia

Mydło PAL działa potrójnie: czyści, chroni, I zabezpiecza przed bakteriami. Po umyciu rąk mydłem antybakteryjnym PAL ręce są nie tylko czyste ale I zabezpieczone przed większością szkodliwych bakterii, a zawarta w mydle gliceryna sprawia, że skóra jest dodatkowo nawilżona.

Opakowanie

300 ml , 5 l

 

Mydło XSMydło XSMydło XS

Sposób użycia

Mydło do rąk w płynie, przeznaczone do użytku w dozownikach, np w łazienkach publicznych. Posiada miły zapach. Jest bardzo ekonomiczne przy zachowaniu wysokich standardów jakości.

Opakowanie

5 l