Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


Klin neutralnyKlin neutralnyKlin neutralny

Neutralny środek do codziennej pielęgnacji podłóg. Czyści wszystkie rodzaje podłóg i powierzchni. Nadaje się nawet do najdelikatniejszych powierzchni takich jak marmur, parkiet czy podłogi woskowane. Dzięki neutralnym składnikom produkt nie powoduje uszkodzeń na żadnej powierzchni. Skoncentrowany detergent. Doskonały emulgator.

Charakterystyka

Czerwony, transparentny płyn o pH 7,5 ± 0,5. Delikatnie perfumowany.

Dozowanie

Rozpuścić 1g na litr wody.      1g = 1,08 ml

Sposób użycia

Do mycia przy użyciu mopa, szmatki, gąbki, itp. Nie wymaga spłukiwania wodą. Aby zwiększyć efekt połysku, zaleca się polerować powierzchnię suchą szmatką po użyciu Klin Neutral Detergent. Dawki mogą zmieniać się w zależności od stopnia zabrudzenia.

Opakowanie

 2 l , 5 l


Klin uniwersalnyKlin uniwersalnyKlin uniwersalny

Czyści, dezodoryzuje i dezynfekuje. Nadaje się do wszystkich powierzchni zmywalnych. Produkt zalecany do sprzątania pomieszczeń higieniczno-sanitarnych (łazienek i toalet publicznych, prysznica, sauny, itp.), w tym również miejsc i powierzchni trudnych do czyszczenia takich jak szczeliny czy powierzchnie porowate (np. podłogi cementowe). Uniwersalny produkt do zastosowania ogólnego ze wskazaniem na czyszczenie powierzchni klamek, poręczy, balustrad, pojemników, kontenerów, aparatów telefonicznych, itp. Długotrwały efekt dezynfekcji.

Charakterystyka

Zielony, transparentny płyn o przyjemnym zapachu sosny. PH 10 ± 0.5

 

Dozowanie

Rozpuścić 1-5 g na litr wody.    1g = 1,08 ml

Sposób użycia

Do mycia z użyciem mopa, ściereczki, gąbki, itp. Nie wymaga spłukiwania. Na niektóre powierzchnie stosuj bezpośrednio, przy użyciu rozpylacza.

Opakowanie

2 l , 5 l

 

Klin zasadowyKlin zasadowyKlin zasadowy

Zasadowy typ odtłuszczacza. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, pozostawiając przyjemny, świeży zapach. Nadaje się do wszystkich niewoskowanych podłóg oraz powierzchni zmywalnych, takich jak płytki, blaty, zlewy, lakierowane drzwi, urządzenia elektryczne, itp. Środki sekwestrujące neutralizują twardość wody i z łatwością usuwają przylegający brud. Produkt silniejszy niż Klin Neutral Detergent, ma jednak niższy poziom emulgacji.

Charakterystyka

 Niebieski płyn, delikatnie perfumowany, o pH 10 ± 0,5.

 

Dozowanie

Rozpuścić 1 do 5 g na litr wody.     1g = 1,08 ml

Sposób użycia

Do mycia maszynowego lub z użyciem mopa, ściereczki, gąbki, itp. Nie wymaga spłukiwania.

Opakowanie

2 l , 5 l