Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Lavat

Wysoce efektywny środek do gruntownego mycia podłóg, skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty itp. Jest to tzw. stripper czyli środek usuwający stare warstwy polimerowe. 

Sposób użycia

W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się przygotować roztwór wodny 0,5 L -- 1,0 L środka na 10 L wody, a do usuwania starych warstw polimerowych należy stosować rozcieńczenia od 1,0 L -- 3,5 L na 10 L wody. Czyszczone powierzchnie namoczyć przygotowanym roztworem i pozostawić na kilka minut celem jego reakcji z zalegającymi warstwami podlegającymi usunięciu. W przypadku starych i trudnych do usunięcia zabrudzeń można użyć szczotki. Następnie zebrać brud i przemyć podłogę czystą wodą. Preparat silnie alkaliczny - pH 11-13 dlatego zaleca się sprawdzenie trwałości kolorów mytych podłoży na małej, niewidocznej powierzchni. Preparat drażniący.

Opakowanie

kanister PE 5kg 

 

Marmurek BlackberryMarmurek Blackberry

Marmurek Blackberry

Płyn myjąco-czyszczący do glazury, lastriko i powierzchni z tworzyw sztucznych.

Sposób użycia

Płyn myjąco-czyszczący z dodatkiem kompozycji zapachowej „Blackberry” -czarna porzeczka .Bardzo dobrze myje plastykowe ramy okienne, oraz silnie zabrudzone posadzki z tworzyw sztucznych, terakoty, lastriko, betonowych, mycie łazienek, czyszczenie nagrobków. Doskonale usuwa kamień,rdzę i zanieczyszczenia organiczne. Nie stosować na naturalny marmur.

Opakowanie

0,5 kg, 5 kg


InoxonInoxon

Inoxon

Sposób użycia

Kwaśny preparat do czyszczenia, polerowania i konserwacji powierzchni wykonanej ze stali nierdzewnej błyszczącej i matowej. Specjalnie opracowana receptura pozwala na pielęgnację urządzeń AGD, poręczy, lad, półek i innych przedmiotów wyposażenia wnętrz wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki płynnej konsystencji doskonale rozprowadza się na mytej powierzchni, nie pozostawiając zacieków i rys.
Jednocześnie wykazuje działanie ochronne, antystatyczne oraz zabezpieczające przed korozją. Inoxon użyty zgodnie z zaleceniami producenta pozostawia czyszczoną powierzchnię lśniącą bez nalotów. Preparat skutecznie usuwa plamy z tłuszczu i wody, lekkie zabrudzenia organiczne, ślady odcisków palców oraz nietrwałe rdzawe zacieki, łatwo się rozprowadza. Kwas fosforowy zabezpiecza powierzchnie przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo ochronę antykorozyjną wzmacnia inhibitor korozji. Pozostawia połysk oraz przyjemny zapach.

Opakowanie

0,5 kg

 

FortisFortisFortis

Sposób użycia

Mleczko przeznaczone jest do czyszczenia naczyń, sprzętu, urządzeń sanitarnych i innych powierzchni wykonanych z emalii, ceramiki, stali nierdzewnej, glazury, terakoty itp. Zalecane jest do stosowania w kuchniach i łazienkach domowych, hotelowych, restauracyjnych. Może być używane do mycia powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Mleczko skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Nie rysuje powierzchni. Zawiera anionowe i niejonowe środki powierzchniowo-czynne, delikatne środki trące, substancje antybakteryjne, wspomagające mycie, pochłaniające nieprzyjemne zapachy oraz kompozycję zapachową.

 

Opakowanie

0,5 kg