Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Skra PlusSkra PlusSkra Plus

Sposób użycia

Wysokiej jakości płyn przeznaczony jest do mycia szyb i ram okiennych oraz innych powierzchni szklanych.
Może być stosowany w zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, zakładach opieki
zdrowotnej oraz gospodarstwach domowych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pozostające na szybach. Szybko odparowuje, nie pozostawia smug.

Opakowanie

0,5 kg, 5 kg

 

Orkan WC żelOrkan WC żelOrkan WC Żel

Sposób użycia

Zagęszczony płyn przeznaczony do mycia sanitariatów, glazury, terakoty, umywalek wraz z bateriami w gospodarstwach domowych, hotelach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej i przemyśle spożywczym. Skutecznie usuwa naloty kamienne i rdzę z przedmiotów wykonanych z ceramiki, szkła, tworzyw sztucznych, stali kwasoodpornej i niklowanej.

Opakowanie

0,75 kg

 

WC MagWC MagWC Mag

Sposób użycia

Alkaliczny żel na bazie podchlorynu sodu do mycia sanitariatów oraz wybielania tkanin. Doskonale czyści muszle klozetowe, umywalki, wanny, glazurę oraz fugi z wszelkich osadów pochodzenia organicznego. Żel można stosować do wybielania tkanin białych.

Opakowanie

0,75 kg, 5 kg

 

DezynfektorDezynfektorDezynfektor

Sposób użycia

Preparat do mycia i dezynfekcji pomieszczeń, urządzeń sanitarnych i kuchennych w zakładach opieki zdrowotnej, gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Skutecznie likwiduje zakażenia i osady w syfonach oraz kratkach ściekowych. Dezynfekuje, wybiela oraz usuwa naloty z przedmiotów wykonanych z ceramiki, szkła, tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej i niklowanej. Skutecznie likwiduje zakażenia i osady w syfonach oraz kratkach ściekowych. 

Opakowanie

0,75 kg

 

SpiralaSpiralaSpirala

Sposób użycia

Preparat służy do udrażniania syfonów i rur kanalizacyjnych oraz kratek ściekowych, wykonanych z tworzyw sztucznych, stali, żeliwa, betonu i ceramiki. Nie stosować do elementów wykonanych z aluminium i materiałów nieodpornych na działanie alkaliów. Płyn zawiera wodorotlenek sodowy, środki powierzchniowo-czynne i substancje kompleksujące. Emulguje i hydrolizuje tłuszcze, białka i inne złogi organiczne, powodując ich wypłukiwanie z oczyszczonych przewodów. 

Opakowanie

1 kg