Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

DeosanDeosanDeosan

Sposób użycia

Płyn przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji pomieszczeń, urządzeń sanitarnych, a także różnego sprzętu w obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, hotelach, szkołach, gabinetach kosmetycznych oraz gospodarstwach domowych. Stosuje się go również do mycia i dezynfekcji powierzchni, wyposażenia oraz urządzeń mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt, do mycia i dezynfekcji posadzek, ścian oraz wyposażenia w poczekalniach, recepcjach, szatniach, pomieszczeniach magazynowych, ciągach komunikacyjnych w placówkach służby zdrowia. Preparatu nie należy stosować do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych.

 

Opakowanie

1 l , 5 l

 

Impuls 10 SDImpuls 10 SDImpuls 10 SD

Sposób użycia

Preparat przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk pracowników zatrudnionych w zakładach przemysłu spożywczego, restauracjach, barach, stołówkach i innych placówkach zbiorowego żywienia oraz gabinetach kosmetycznych.

Opakowanie

0,35 l , 5 l

 

Impuls 75 DMImpuls 75 DMImpuls 75 DM

Sposób użycia

Produkt do szybkiej dezynfekcji powierzchni.
-dopuszczony do powierzchni kontaktujących się z żywnością
-szybka dezynfekcja powierzchni
-nie wymaga spłukiwania
-gotowy do użycia

Opakowanie

0,5 l

 

SurfsterilSurfsterilSurfsteril

Sposób użycia

Skuteczny i wygodny w użyciu preparat przeznaczony do dezynfekcji czystych powierzchni w placówkach służby zdrowia oraz powierzchni w obiektach użyteczności publicznej, gabinetach kosmetycznych, siłowniach, solariach, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarstwach domowych. Wykazuje działanie bakteriobójcze (łącznie z prątkami gruźlicy) oraz grzybobójcze.

Opakowanie

0,35 l

 

SolarwashSolarwashSolarwash

Sposób użycia

Nowoczesny, skoncentrowany preparat przeznaczony do mycia, dezynfekcji i dezodoryzacji akrylowych łóżek do opalania w solariach, a także do mycia i dezynfekcji każdego rodzaju powierzchni w solariach, siłowniach, gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, fitness klubach oraz placówkach służby zdrowia.

Opakowanie

0,5 l